חפש
אתר הבית של האקדמיה להורים
מומלצים!

החיסון המנטלי לקורונה - טוני רובינס - פחד מקורונה איך מתמודדים עם זה?

טוני רובינס, המאמן המנטלי המצליח בעולם, מספר בתוכנית המפורסמת של ד"ר אוז, מה לעשות בתקופת הקורונה ואיך אפשר להתחסן מנטלית מהפחדים המלווים את התקופה הזו.

(הוידאו באנגלית)תנאי שימוש

קורס הישרדות קורונה, קורס החיסון המנטלי לקורונה, של חברת וידיס שירותי ניהול בע"מ, מקוריין על ידי דני וידיסלבסקי, וכנאמר בקורס דני וידיסלבסקי לא רופא, לא מוסמך לתת יעוץ רפואי, ואין בסרטון זה או אחר משום תחליף לקבלת ייעוץ רפואי מתאים.


אין בדברים המועברים בקורס, ו/או בדברים הנאמרים על ידי וידיסלבסקי בכלל משום ייעוץ רפואי ו/או משום המלצה לפעולה כזו או אחרת.


יישום העצות וההמלצות בקורס, אם יעשה, יעשה על דעת הצופה ועל אחריותו בלבד.


וידיס שירותי ניהול בע"מ ו/או מר דני וידיסלבסקי לא יהיו אחראים, ביחד או לחוד, בשום צורה או דרך לכל תוצאה חיובית או שלילית, לרבות נזקים שיגרמו, אם יגרמו, כתוצאה מיישום או ניסיון ליישם איזה מהעצות במסגרת הקורס, למעט האחריות הניתנת  לרוכשים כמפורט באתר החברה.


יש לכבד את החוק והנחיות המדינה ולפעול על פיהן. 


בכל מקרה של הופעת סימפטומים ו/או חשש להדבקות, יש לפעול לפי הנחיות המדינה והחוק 


כמו כן אין בדברים הנאמרים על ידי דני וידיסלבסקי בסרטונים ו/או בפוסטים ו/או בקבוצות משום ייעוץ רפואי ו/או משום המלצה לפעולה כזו או אחרת, אלא קריאה להתבוננות ובחינה אישית של הדברים מזוויות שונות. ולפנות מייד לטיפול רפואי מתאים.שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'הרב יובל אשרוב - קורונה איך מתמודדים עם זה? שתף עם החברים בטוויטר את 'הרב יובל אשרוב - קורונה איך מתמודדים עם זה?